Prodej, Projekt - Praha 4, Ev.č.: 00173

Seznam nemovitostí

Popis

Vanguard Prague je projekt, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu lofty s plochou 41 m², ale i penthousy s výměrou 626 m². Při velkorysé výšce stropů až do 4,4 m se jedná o prostor, jehož variabilita vyráží dech. Opravdové lofty pro ty, kteří vědí, že jediným omezením je jejich vlastní fantazie. Výtahy pro automobil přímo do Vašeho loftu. Recepce se službou concierge. Wellness, fitness, bazén, sauna i střešní terasy. Okna od podlahy ke stropu. Výhled na celou Prahu. To vše je Vanguard.
Prostor pro realizaci svých vizí dostala tři renomovaná architektonická studia. Každé řešení bude originálem vybroušeným na míru vaší osobnosti a stylu. Lofty jsou k dispozici také ve formě shell & core. Svůj vysněný domov si tak můžete navrhnout sami. Projekt je situován v lukrativní lokalitě poblíž městské části Hodkovičky. V bezprostředním okolí naleznete i golfové hřiště, cyklostezky a spousty zeleně.
» Plánované dokončení 1. 6. 2021
» Lofty s výměrou od 41 m² po 626 m²
» Výška stropu až 4,4 m
» Návrhy interiérů od uznávaných architektonických studií
» V nabídce i shell&core varianta loftů


Вы чувствуете себя дома в открытом пространстве, наслаждаясь острыми углами и грубой красотой необработанных материалов? Тогда наш проект Vanguard создан для вас – новаторов лофт-жилья. Настоящие лофты для тех, кто знает, что единственная граница - это граница их собственной фантазии.
Ощущение открытости пространства, остроты углов и грубости материалов — чувствуете себя как дома? Тогда добро пожаловать в проект Vanguard! Настоящие лофты для тех, кто знает, что единственный барьер — это границы нашей собственной фантазии.
Выберите лофт с неповторимым интерьером одного из трёх выдающихся дизайнеров или начните новую жизнь в лофте с чистого листа. Обе возможности гарантируют Вам ощущение бесконечной свободы в уникальном и настолько разноплановом помещении, как и сама жизнь.

Kontaktujte makléře

Eduard Malyarchuk

+420 778 455 885

[email protected]

info v RK
KategorieProjekt
LokalitaČeskoslovenského exilu, Praha
OkresHlavní město Praha

Soubory ke stažení